Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

Almanya’dan Boşandım Türkiyeden de Boşanma Gerekli mi?

Sadece Almanya da boşanmış olmanız bu kararın Türkiye de de geçerli olacağı anlamına gelmemektedir. Hatta Almanya’da ki boşanmış olduğunuz eşiniz Türk dahi olmasa da yine de Türkiye’de Tanıma ve tenfiz davası açılması gerekmektedir.

Bu davanın açılabilmesi için Almanya da almış olduğunuz boşanma kararının kesinleşmiş ve kararın arkasına Apostil şerhi koydurmuş olmanız gerekmektedir.

Dava Eğer eski eşinize Türkiye’den bir avukata vekalet verdirebilir iseniz dava çok kısa sürede sonuca ulaşacaktır.

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram