Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

Amerika’da (ABD) Boşanma Sonrası Tanıması I Aile Avukatı I Gaziantep

Amerika’da (ABD) Boşanma Sonrası Tanıma Davası I Avukatı Ali Tümbaş Gaziantep Barosu

amerikan mahkeme

Amerikan mahkemelerinde alınan boşanma kararının ülkemizde geçerli olmaması sebebiyle açılacak tanıma davası, tıpkı Türkiye’de boşanma davası açılması gibi, Aile Mahkemelerine yapılacak olan başvuru ile olmaktadır.

Davanın ismi Tanıma ve Tenfiz Davası olup boşanma davası gibi karmaşık bir yapısı olmayıp daha pratik biten bir dava türüdür.

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram