Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

ASKERİ YÜKSEK İDARE MAHKEMESİNDEN TAZMİNAT KARARI | Gaziantep Avukat Ali Tümbaş

El yapımı patlayıcının terör örgütü mensupları tarafından patlatılması sonucunda, sol gözünden ve vücudunun değişik yerlerinden yaralan, sol gözündeki fonksiyon kaybı nedeniyle görme yeteneğini hemen hemen kaybeden ve “9/b/1 sınıfının kıta komutanlığı olmayan uygun karargâh ve kurumlarında görev yapar”  kararlı rapor alan bir asker kişi ile ilgili açtığımız davada AYİM müvekkile, 242.165,00 maddi, 30.000 TL manevi tazminat ödenmesine karar vermiştir.

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram