Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

Boşanma Davaları ve Gaziantep Uygulaması

BOŞANMA DAVALARI ve GAZİANTEP UYGULAMASI

Boşanma avukatına göre; Evlilik müessesesi ulvi  bir müessese olup her şeyden önce hiçbir şekilde dışarıdan müdahale kabul etmez, zamanla aile birliği içinde ki her şey yerleşir.

Eşler, her şeyden önce ailesinin, özellikle de anne ve babasının etkisi altında kalmamalı, yönlendirmelerine kapılmamalıdır. Boşanma avukatı arıyorum veya en iyi boşanma avukatını arıyorum sorularından önce hatalarımızı objektif olarak sorgulamalıyız. Gaziantep Boşanma Avukatları olarak taraflardan hangisinin kusurunun daha ağır olduğunu bulmak oldukça zordur.

-Mk.166. Maddesi ‘Evlilik birliği, ortak hayatı sürdürmeleri kendilerinden beklenmeyecek derecede temelinden sarsılmış olursa, eşlerden her biri boşanma davası açabilir demektedir.

———————

AVUKAT A TÜMBAŞ

Avukatlık / Danışmanlık

 Gaziantep Barosu

Aile Mahkemesi Davaları Avukatı

(Anlaşmalı Boşanma, Çekişmeli Boşanma, Maddi ve Manevi Tazminat, Nafaka)

İletişim İçin:

https://www.alitumbas.av.tr/gaziantep-avukat-adres

 

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram