Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

Boşanma Davasında Mesaj İçeriği ve Arama Kayıtları | Gaziantep Avukat Ali Tümbaş

GSM OPERATÖRLERİ SMS İÇERİKLERİNİ VE TELEFON GÖRÜŞMELERİNİ KAYDETMEZ.

Dolayısıyla size ya da eşinize gelen mesajları (sms) mahkemeye sunabilir ya da bu mesaj içeriklerini gören tanıklarınızı mahkemede dinletebilirsiniz ancak bunun dışında mesaj içeriklerinin gsm operatörleri tarafından boşanma davanızdaki dosyaya sunulmasını sağlamanız mümkün değildir.

Gsm operatörü şirketlerden yalnızca eşlere ait telefon kayıtlarının celbini talep etmeleri mümkündür. Bunlar:

-ARANAN NUMARA

-ARAMA TARİHİ

-MESAJ GÖNDERİLEN NUMARA

-MESAJ GÖNDERME TARİHİ

5/5 - (1 vote)

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram