Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

Gaziantep İdare Mahkemesi Adres ve Telefon Bilgileri

 Gaziantep İdare Mahkemesi’nde Hangi Davalar Açılır?

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi tarafından, bölge idare mahkemelerinin idari ve vergi dava dairelerinin numaraları ile aralarındaki iş bölümlerinin belirlenmesi çalışmaları 02.06.2021 tarihli ve 432 sayılı karar ile sonuçlandırılmıştır.

Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi iş bölümünün 01 Eylül 2021 tarihinden itibaren, diğer bölge idare mahkemeleri iş bölümlerinin ise 02 Haziran 2021 tarihi itibarıyla uygulanmasına karar verilmiştir.

Gaziantep İdare Mahkemesi Nerededir?


Zeytinli Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:5 Posta Kodu 27090 /GAZİANTEP adresinde bulunmaktadır. İdare mahkemesi hakimleri/üyeleri, idare mahkemesi başkanı, yazı işleri müdürü, zabıt katipleri yahut mübaşir ile görüşülmek istenildiği, idari dava açılmak istenildiği, idari davanın akıbeti öğrenilmek istenildiği takdirde her mahkemenin açık adresini bilmek gerekmektedir.

Gaziantep 1. İdare Mahkemesi Nerededir?


Gaziantep 1. İdare Mahkemesi idare mahkemelerinin bulunduğu binada yer almaktadır. Şöyle ki, Gaziantep 1. İdare Mahkemesinin açık adresi: Zeytinli Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:5 Posta Kodu 27090 /GAZİANTEP şeklindedir.

Gaziantep 2. İdare Mahkemesi Nerededir?


Gaziantep 2. İdare Mahkemesi idare mahkemelerinin bulunduğu binada yer almaktadır. Şöyle ki, Gaziantep 2. İdare Mahkemesinin açık adresi: Zeytinli Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:5 Posta Kodu 27090 /GAZİANTEP şeklindedir.

Gaziantep İdare Mahkemesi İletişim için Telefon Bilgileri Nelerdir?

İdare mahkemelerine telefon ile ulaşmam mümkün mü? Gaziantep İdare Mahkemeleri iletişim bilgileri nedir? soruları sık sık sorulan bir sorulardır.Eğer, Gaziantep İdare Mahkemelerine gitmek istemez iseniz, her mahkemeye telefon ile de ulaşılabilme şansınız vardır.
Gaziantep 1. İdare Mahkemesi iletişim bilgileri ve Gaziantep 2. İdare Mahkemesi iletişim bilgileri ile ilgili mahkemeye davanızın durumunu sorabilir, dosyanıza eklenen bir evrak olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Gaziantep İdare Mahkemeleri,Zeytinli Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:5 Posta Kodu 27090 /GAZİANTEP
adresinde bulunmaktadır. Ancak, her idare mahkemesinin kendi telefonu bulunmaktadır. Bu nedenle, Gaziantep İdare Mahkemeleri’nin telefon numaralarını bilmek gerekir ve Gaziantep İdare Mahkemeleri’nin telefon bilgileri şu şekildedir:

Gaziantep 1. İdare Mahkemesi’nin Telefon Numarası Nedir?


Gaziantep 1. İdare Mahkemesi idare mahkemelerinin bulunduğu binada yer almaktadır. Gaziantep 1. İdare Mahkemesi’nin telefon numarası ise: 0342 230 89 34 (4 hat) şeklindedir.

Gaziantep 2. İdare Mahkemesi’nin Telefon Numarası Nedir?


Gaziantep 2. İdare Mahkemesi idare mahkemelerinin bulunduğu binada yer almaktadır. Gaziantep 2. İdare Mahkemesi’nin telefon numarası ise: 0342 230 89 34 (4 hat) şeklindedir.

Gaziantep İdare Mahkemesi Nedir?


Devlet Kurumları tarafından gerçekleştirilen işlemlere karşı açılan davalar idari davalardır. İdare Mahkemelerinde açılan idari davalarda, devlet kurumları tarafından gerçekleştirilen idari işlemlerin ve idari eylemlerin hukuka uygunluğu denetlenmektedir. İdare Mahkemeleri genel mahkemelerden farklı, belirtilen uyuşmazlıkların çözüm merkezi olan Mahkemelerdir.

İdare Mahkemesi görev alanına giren davalar için idare hukuku avukatı ile çalışmanız davanız açısından önemlidir.

5/5 - (1 vote)

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Bulvarı No:139 Şehitkamil, Gaziantep

0532 167 09 13
© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
envelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için uygun bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
Call Now Button linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram