Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı
Uluslararası vizyon sahibi kurumsal bir yapıya sahip avukatlık ofisiyiz. Olmazsa olmazımız olan temel ilkelerimiz doğrultusunda çalışma hayatımızı sürdürmekteyiz.
"Olmazsa olmaz ilkelerimiz;
Objektiflik, Verimlilik ve Etkinlik."

AVUKAT ALİ TÜMBAŞ

Kurucu Avukat

Müvekkillerimizin başarısını, kendi başarımızın önünde görürüz.

Gaziantep’teki Avukatlık Ofisimiz, gerek ulusal ve gerekse uluslararası alanda, önde gelen avukatlık ofislerinden biri olarak kendini ispatlamıştır. Merkezimiz Gaziantep’te olup İstanbul, Ankara ve Türkiye’nin diğer önemli şehirlerinde yer alan kuruluşlarla partner Avukatlık Ofisi olarak çalışmaktadır. Avukatlık Büromuz Türkçe ve İngilizce dilleri dışındaki dillerde de avukatlık hizmeti vermektedir.

Avukat Ali Tümbaş Avukatlık Ofisi olarak, Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği alanlardaki hukuki ve yargıda ki karar değişikliklerini yakından takip eder, bu alanlarda sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerimizi yeniler ve derinleştiririz.
Bu amaçlarla ulusal alanda mesleki çalışmalara etkin olarak katılır, Avukatlığa dair bilgi ve tecrübemizi paylaşarak  meleğimize katkıda bulunuruz.

Avukatlık Ofisimiz müvekkil şirketlerin hukuk koordinatörü olarak, şirketin hukuki işlerini Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku ve İş Hukuku alanlarında uzman avukatlarımız ile çözmekte – organize etmektedir. Böylece avukatlığını yaptığımız şirketin gerek ticari alanda gerekse işçi – işveren ilişkisinden doğan hukuka ilişkin sorunları alanında uzman avukatlar tarafından çözülmektedir. Son derece karmaşık konuları basitleştirerek pratik çözümler üretmek konusunda önemli bir uzmanlığa sahip olan Avukatlık Ofisimiz, Türkiye’de veya yurt dışında yatırım yapan yerli ve yabancı müvekkillerine bir çok konuda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Ali Tümbaş Avukatlık Ofisi, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmaya kararlıdır.
Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

MİSYONUMUZ

Müvekkilleri temsil etmek ve danışmanlık hizmeti faaliyetlerini yerine getirirken evrensel hukuki değerlere, avukatlık mesleğinin temel ilkelerine ve yükümlülüklerine uygun olarak şu kurallar çerçevesinde hareket ederiz.

Bağımsızlık
Sır saklama
Sadakat
Adalet
Öz denetim
Hukukun üstünlüğü
Özen
Sürekli eğitim
Kendini sürekli yenileyen
Teknoloji odaklı
Paylaşımcı
Bilimsel yaklaşım
Öncülük
Katma değer
Üretkenlik
İstikrar
Saygınlık
Dürüstlük
  • Toplumsal ilkeler çerçevesinde müvekkil ile karşılıklı saygıya dayalı ilişkiler kurmak,
  • Hukuki uyuşmazlıkları sadece davada avukatlık dışında gerektiğinde uzlaşarak, anlaşarak etkin şekilde çözümlemek,
  • Müvekkilin başkalarına açıklamayacağı bilgileri tarafımıza sunması durumunda bu bilgileri mahremiyet ve güven kavramı ile kanunlar ile belirlenmiş Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında saklamak,
  • Üstlendiğimiz görevleri zamanında, yılmadan başarıyla bitirmek,
  • Başarıya odaklanarak sürekli olarak gelişmeyi hedeflemek. Hukuki sorunların yürürlükteki kanunlar çerçevesinde, geçerli çözümler ile çözmek,

VİZYONUMUZ

Adalete olan saygı ve inancın artmasına katkıda bulunmak, müvekkillerimizin haklarına karşılıklı saygı kuralları çerçevesinde, profesyonel olarak savunmak, kendilerine kaliteli hizmet vermek, hukuk sistemimizdeki tüm gelişim ve değişimleri yakından takip ederek temsil edilen müvekkiller adına uygulamak.

Kişileri ve kurumların haklarını en iyi şekilde savunmak ve işlemlerini hukukun üstünlüğü ve adalet ilkesi çerçevesinde yerine getirilmesine yardımcı olmak, Avukatlık mesleği  ve adalet bilincinin gelişip serpilmesine anlamlı katkıda bulunarak, ülke ve dünya sorunları ile yakından ilgilenen, ulusal ve uluslararası ölçekteki gelişmeleri yorumlayıp değerlendirebilecek nitelikte alanında seçkin bir Avukatlık Ofisi olmaktır.

ADALETİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN;
Dürüstlükle, Kararlılıkla ve Saygınlıkla aksiyon alırız.

AVUKATLARIMIZ

Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

ALİ TÜMBAŞ

Kurucu Avukat

Avukat Ali Tümbaş, 2003 yılında mezun olduğu hukuk fakültesi sonrası meslek hayatını Gaziantep Barosu‘na kayıtlı olarak Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Özellikle Yurtdışında alınmış olan yabancı mahkeme kararlarının Türkiye'de tanınması ve tenfizi ile Aile Hukukundan kaynaklı Anlaşmalı veya Çekişmeli Boşanma, çocuğun velayeti, iştirak ve yoksulluk nafakası, mal rejimi/mal paylaşımı ve Maddi/Manevi Tazminat alanlarında hizmet vermekte olup bu alanlarla ilgili çeşitli sertifikaları bulunmaktadır.

Avukat Ali Tümbaş avukatlık mesleği yanında Aile Hukukunun Mal rejimi (Malların paylaşımı) alanında almış olduğu profesyonel eğitim ile ayrıca bilirkişilik sıfatına da haizdir.
Yine Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Arabulucular Siciline Kayıtlı Uzman Arabulucu olarak da görev yapmaktadır.

İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında özel uzmanlık eğitimini de tamamlanmıştır. Aile Hukuku Uzman Arabuluculuk kapsamında da çalışmaları devam etmektedir.
Avukat Ali Tümbaş genelini ilgilendiren birçok davası haber konusu edilmiştir.
En karakteristik özellikleri arasında azimli, sıkı takipçi oluşu ve her zaman ulaşılabilir olması yer almaktadır.

Düzenli olarak çeşitli yayın alanlarında makaleler yazmaktadır.

Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

ABDULKADİR AKILLAR

İş Hukuku - Tazminat Hukuku Avukatı

Avukat Abdulkadir AKILLAR, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine Türkiye derecesiyle girerek kısa süre içerisinde başarılı bir şekilde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Gaziantep Barosuna kayıtlı olarak “Çukur Mahallesi Dr.Mecit Barlas Caddesi Suburcu İş merkezi Kat:2/6 Gaziantep” adresinde Avukatlık ve Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

Avukat Abdulkadir AKILLAR Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Arabulucular Siciline Kayıtlı Uzman Arabulucu olarak görev yapmaktadır. Arabulucu olarak
İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında özel uzmanlık eğitimini de tamamlanmıştır.
Banka ve Finans Hukuku, İnşaat Hukuku ile Enerji Hukuku Uzman Arabuluculuk kapsamında da çalışmaları devam etmektedir.

Arabuluculuğun yanı sıra Aktüerya Uzmanlığı Hesap Bilirkişilik vasfı ve eğitimi de bulunmaktadır.
Özel çalışma ise Trafik kazalarından kaynaklı tazminat ve İş Hukukudur. Gaziantep ilinde özellikle Trafik kazalarından kaynaklı tazminat ve İş Hukuku alanında ön plana çıkmış ve bu alanda gerek meslektaşları gerekse de vatandaşlar tarafından bilgisi ve deneyimi rağbet görmektedir.

Müvekkillerine vermiş olduğu hukuki süreç hakkındaki detaylı bilgilendirmeler ve sürecin tüm olasılıkları ile ilgili aydınlatmalar ile başarılı sonuçlar kendisini memnuniyet oranı yüksek avukat seviyesine taşımıştır.
Toplumun ilgilendiren birçok davada başarı yakalamış ve NTV, TRT 1, Anadolu Haber Ajansı, Show TV, Milliyet, Hürriyet, Yeni Şafak, Doğan Haber Ajansı, Haber 7 ve diğer TV Kanalları, Haber Siteleri ve Genel/Yerel Gazetelerde bu davalar yayın konusu edilmiş ve kendisinden çeşitli tarih ve zamanlarda röportajlar alınmıştır.

İngilizce bilmektedir. Ayrıca Arapçası orta düzeyde olsa da tercüman eşliğinde Arap müvekkilleri ağırlamaktadır.
Avukat Abdulkadir AKILLAR’dan hukuki hizmet almak istemeniz durumunda sitemizde belirtilen iletişim adreslerinden kendisini ya da ofisimizi arayabilirsiniz.

Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

AZİZ CİHAN KAÇIRAN

Ceza Hukuku - Aile Hukuku ve İdare Hukuku Avukatı

Avukat Aziz Cihan KAÇIRAN, Hukuk Fakültesini derece yaparak 2. sırada yüksek onur öğrencisi olarak tamamlamıştır.

Gaziantep Barosuna kayıtlı olarak avukatlık, danışmanlık hizmeti vermektedir. Ceza Hukuku , Bilişim Hukuku , İdare Hukuku , Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku , Tazminat Hukuku alanlarında hizmet vermekte olup bu alanlarla ilgili çeşitli katılım ve sertifika belgeleri bulunmaktadır.

Ceza hukuku, Aile Hukuku ve İdare Hukuku alanlarında seminerlerine katılmıştır.

Çeşitli sivil toplum örgütlerine üye olarak hukuk çalışmaları yürütmüştür. Gazete ve Görsel Medyada Ceza Hukuku ve Yabancılar Hukuku İle ilgili yayınlanmış yazı ve makaleleri bulunmaktadır.

Avukat Aziz Cihan KAÇIRAN, 21. yüzyılda hukukun ve avukatlık mesleğinin hak arama özgürlüğünün en önemli güvence mekanizması olduğu bilinciyle, avukat ile müvekkil arasında temel mesleki ilkelere hassasiyet göstermektedir.

Gizlilik ve Mesleki Sır: ‘Sır saklama ve gizlilik’ avukatlık mesleğinin en önemli etik ilkelerinden biridir.
BM Havana Avukatlık Kuralları , AB Avukatlık Meslek Kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunu ile belirlenen gizlilik ve sır saklama ilkesini hassasiyetle uygulamaktadır.

Avukat Aziz Cihan KAÇIRAN’dan hukuki hizmet almak istemeniz durumunda sitemizde belirtilen iletişim adreslerinden kendisini ya da ofisimizi arayabilirsiniz.

Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

MUSTAFA YILDIZ

Şirketler Hukuku - Ticaret Hukuku Avukatı

...

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Button envelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram