Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

HOLLANDA DA BOŞANDIKTAN SONRA TANIMA TENFİZ DAVASI İÇİN NE GEREKLİDİR? | Gaziantep Avukat Ali Tümbaş

Hollanda da mahkemece verilen boşanma kararının aslını muhafaza ediniz.

Hollanda da mahkemece verilen boşanma kararının aslında ‘’ bu karar …………. Tarihinde kesinleşmiştir.’’ şeklindeki kesinleşme şerhinin olup olmadığını kontrol edin. Kesinleşme şerhi bazı durumlarda ayrı bir sayfa şeklinde de mahkemeler tarafından verilebilmektedir.

Hollanda da verilmiş boşanma kararının arkasına mahkemeden yahut mahkemeden öğrenebileceğiniz kurumdan mutlaka Apostille Şerhi alın. Kesinleşme şerhi boşanma kararının aslının üstünde belirtilmek yerine ayrıca verildi ise o evrak için de Apostille Şerhi almalısınız. Apostille şerhi genellikle karar asıllarının arkasına verilmektedir.

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram