Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

İŞE BAŞLAMA KONUSUNDA SAMİMİ OLMAYAN İŞÇİ HAKSIZDIR. | Gaziantep Avukat Ali Tümbaş

İŞE BAŞLAMA KONUSUNDA SAMİMİ OLMAYAN İŞÇİ HAKSIZDIR.

ÖZET:

SOMUT OLAYDA İŞVERENİN DAVETİ ÜZERİNE DAVACI BİZZAT İŞYERİNE GİDİP İŞE BAŞLAMAMIŞTIR. DAVALININ DA KÖTÜ NİYETLE İŞE DAVET ETTİĞİ YÖNÜNDE DELİL SUNULMAMIŞTIR. İŞE MÜRACAAT ETTİĞİ TARİHTE HALEN BAŞKA BİR İŞYERİNDE ÇALIŞAN DAVACININ DOSYADAKİ DELİLER İTİBARİYLE İŞE BAŞLAMA KONUSUNDA ÇALIŞMA İRADESİ TAŞIMADIĞI, SAMİMİ OLMADIĞI ANLAŞILMAKLA İSTEĞİN REDDİ GEREKİRKEN KABULÜ HATALIDIR.

9.Hukuk Dairesi

Esas No.

2008/11135

Karar No.

2009/29540

Tarihi

28.10.2009

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram