Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

Kaçakçılık – (Sigara, petrol ve diğer Gümrüğe tabi mallar) | Gaziantep Avukat Ali Tümbaş

kacakcilik gazantep ceza avukati

Kaçakçılık – (Sigara, petrol ve diğer Gümrüğe tabi mallar):

5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu kapsamına giren soruşturmalara ilişkin olarak; gerek idare veya inceleme ve teftiş aşamasında gerekse gümrük adli kolluk birimi olan Kaçakçılık İstihbarat ve Gümrük Muhafaza Müdürlükleri ile diğer adli kolluk birimleri nezdinde vekalet akdinden doğan temsil hizmetinin verilmesi. Olayın Cumhuriyet Başsavcılığı Makamına intikal ettirilmesi veya ceza davasının açılması halinde ise, soruşturma ve ceza yargılaması aşamasında müvekkilin temsili.

Ceza Hukuku Avukatımız için Lütfen bizi arayınız.

———————

AVUKAT A TÜMBAŞ

Avukatlık / Danışmanlık

 Gaziantep Barosu

Ceza Davaları Avukatı

(Ağır Ceza, Asliye Ceza, Sulh Ceza, Soruşturma, İstinaf ve Temyiz)

İletişim İçin:

https://www.alitumbas.av.tr/gaziantep-avukat-adres

 

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram