Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

Kilis de avukat ve Kilis Avukatları

kilis avukat

Avukatlık büromuzda alanında uzman, güçlü ve dinamik bir avukat kadrosu vardır. 

Hukuk ofisimiz aynı zamanda Kilis ,, ilinde ki şirketler ile bireysel hukuki danışmanlık sağlamaktadır. 

En iyi avukat ın arandığını günümüzde size avukatlık ofisimiz olarak en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Avukatlarımız ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İdare Hukuku, İdari Yargı, Bilişim Hukuku, Ceza Hukuku, Ceza Davaları, Ağır Ceza avukatı, Aile ve Boşanma davaları, İcra Hukuku, İcra Takipleri, Birleşme ve Devralma konuları, Termal davaları, tüketici davaları, , Medeni Hukuk, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Yabancılar Hukuku gibi alanlar da dahil olmak üzere hukukun her alanında faaliyet göstermektedir. 

Büromuzun Spor hukuku ile kentsel dönüşüm alanında da aktif olarak çalışmalar yapmaktayız.

Yine Avukatlık ofisimiz vatandaşlık alanında da hizmet sağlayan ofisimizde yabancıların gayrimenkul satın alması ve Türkiye vatandaşlığına geçiş aşamalarında da hizmet sağlamaktayız.

Avukatlık Ofisimiz her ne kadar Gaziantep merkezli olsa da büro ekibinde birden çok avukatın olması sebebi ile Kilis ,, ilinde ki davalar veya şirket danışmanlığı da tarafımızca yürütülmektedir.

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.
Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Bulvarı No:139 Şehitkamil, Gaziantep

0532 167 09 13
© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
envelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için uygun bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
Call Now Button linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram