Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

KREDİ DOSYA MASRAFLARININ GERİ ALINMASI | Gaziantep Avukat Ali Tümbaş

Kredi dosya masrafı geri alınması da kredi kartı aidatlarının geri alınması işlemiyle aynıdır. Gerek ihtiyaç kredileri gerek taşıt gerekse konut kredilerinin dosya masraflarını geri alabilmeniz kanunlarca mümkün kılınmıştır. Peki kredi dosya masrafını nasıl geri alabilirsiniz kısaca ona da yer verelim;

Dosya masraflarını geri alınması işleminde öncelikle kredi kullandığınız bankaya gidip sizden kredi dosya masrafı aldıklarına dair bir dekont almak zorundasınız bankalar bu dekontu bile size parayla satabilirler itiraz etmeyiniz.Sonrasında bu dekont ve yukarıdaki belirttiğim dilekçe örneğindeki gibi dilekçenizi yazarak ikisini birlikte kredi kullandığınız bankanın genel müdürlüğüne iadeli taahhütlü şekilde postalayınız.

Aynı şekilde yine olumsuz bir cevap alırsanız Tüketici Hakları’na direk gelen olumsuz postayı götürün işlemleri hemen başlatınız.

Tüketici Hakları çok yoğun çalıştığı için sizlere önerim bu işi profesyonel şekilde yapan, bankayı direk icraya veren maksimum 60 günde paralarınızı kurtaran ve bu işi sadece 100 liraya yapan avukatlar var bu avukatlara ulaşmak isterseniz bu makale altından yorum yaparak bizlere ulaşabilirsiniz,sizi gerekli mercilere yönlendirebiliriz.

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.
Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Bulvarı No:139 Şehitkamil, Gaziantep

0532 167 09 13
© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
envelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için uygun bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
Call Now Button linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram