Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

meydana gelen zararların tazminat| Gaziantep Avukat Ali Tümba

tazminat darbeye tesebbus ceza avukati

Darbe teşebbüsü nedeniyle meydana gelen zararların tazminat:

Darbe girişimde zarar gören araçlar ve insanların sigortaları aslında sigortalar tarafından karşılanmıyor. Buna rağmen Sigorta Birliği tarafından alınan tavsiye kararı ile şirketler zararları karşılama kararı aldı

 Darbe girişimde zarar gören araçlar ve insanların sigortaları aslında sigortalar tarafından karşılanmıyor. Buna rağmen Sigorta Birliği  

Allianz Türkiye CEO’su Aylin SomersanCoqui Türkiye’nin güçlü ekonomisine ve özverili insanlarına güvendiklerini söyledi. Coqui, “Sigortalılarımızın gerçekleşen hasarlarını, bu durum özelinde işleme alarak tazmin edeceğimizi duyurduk. Türkiye’ye yaptığımız 1 milyar Euro’dan fazla yatırımla ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan bir kurum olarak, bundan sonra da müşterilerimizin hayatlarının her evresinde yanlarında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Eureko Sigorta şehit olan sigortalılarının bireysel prim borçlarının silineceğini açıkladı. Eureko’dan yapılan açıklamada “Sigortalı malları zarar görmüş olan sigortalılarımızın maddi zararlarının karşılanacağını ve sağlık sigortalılarımızda oluşan her türlü tedavi giderlerinin genel ve özel şartlara bakılmaksızın tamamının limitsiz olarak ödeneceğini kamuoyunun bilgisine arz ederiz. Milletimize geçmiş olsun dileklerimizi bir kez daha yineliyoruz” denildi.

GROUPAMA

MAĞDURLARA TAM DESTEK

Groupama Sigorta’dan yapılan açıklamada darbe girişimi ile demorkasiye yapılan saldırılar lanetlenerek “Yaşanan olaylar sırasında zarar gören tüm sigortalılarımızın yanında olduğumuzu, bütün branş genel şartlarında istisna olarak yer almasına ve şirketimize hasar ödeme yükümlülüğü doğurmamasına karşın, Groupama Sigorta olarak, sigortalılarımızın bu kapsamda meydana gelmiş olan bütün hasarlarının sigorta tazminatlarını ödeyeceğimizi bildiririz” denildi.

DOĞA SİGORTA

YARALARI HIZLA SARACAK

Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, demokratik olmayan ve milli iradeyi yok sayarak planlanan bu başarısız kalkışma girişiminin milletimize maddi, manevi ve bedeni yaralara yol açtığını ifade etti. Nihat Kırmızı, tüm sigorta branş poliçelerinin genel şartlarında yaşanan bu gayri meşru olayın istisna olarak belirtilmiş olmasına rağmen sigortalıların yaralarının hızlıca sarılabilmesi için ‘Doğa Sigorta’ tarafından hasarlarının karşılanacağını belirtti. Kaynak : Memurlar.net.

———————

AVUKAT A TÜMBAŞ

Avukatlık / Danışmanlık

 Gaziantep Barosu

Ceza Davaları Avukatı

(Ağır Ceza, Asliye Ceza, Sulh Ceza, Soruşturma, İstinaf ve Temyiz)

İletişim İçin:

https://www.alitumbas.av.tr/gaziantep-avukat-adres

 

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram