Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

Online Avukatlık ile, hukuki sorunlar, önleyici ve koruyucu hukuki danışmanlık ile daha ortaya çıkmadan önlenebilecek bu da yaşam kalitenizi artıracak, maliyetleri aşağıya çekecektir.

Hukuki problemi ortaya çıkması anında hukuki danışmanlık acil tıbbi müdahale benzeri nasıl hayat kurtarıyorsa hukuki olarak da hak kaybının önüne geçebilmektedir.

İnternet ortamında hukuki danışmanlık artık büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaç; kişinin avukat tanıdığı olmaması, mesafenin uzaklığı, Türkiye dışında olması ya da konuyu anlatmaktan çekindiği için sorularını avukata yüz yüze soramaması gibi sebeplerdendir.

Avukatın, talep üzerine bilgi, birikim ve deneyimini profesyonel olarak görüşünü açıkladığı “danışmanlık hizmetinin” karşılığı ücret, kanun ve hakkaniyet gereğidir.

Nasıl doktor hasta muayenesi hizmetinden ücret alıyorsa ya da nasıl ki işçi işyerindeki çalışması karşılığında ücret alıyorsa avukatın da emeği, hukuki bilgisini sunması karşılığında danışma ücreti alması gayet doğaldır.

Avukata danışmanın yüz yüze veya şu anda olduğu gibi internet ortamında olması arasında hiçbir fark yoktur. Aynı şekilde hukuksal sorunla karşı karşıya kalan vatandaşın bu bilgiye ulaşması en doğal anayasal hakkıdır.

Bu nedenle; Gaziantep Barosu Avukatı Ali TÜMBAŞ olarak, yeni bir hukuk hizmeti olan online canlı destek hizmetini sizlere sunuyuz.

 
1.Opsiyon
2.Opsiyon
3.Opsiyon

Whatsapp ile yazılı yada görüntülü görüşme yolu ile online hukuki danışmanlık*

*1 Saate kadar.

Doğrudan sesli yanıt sistemi*

*Cep telefonu üzerinden müsaitlik durumuna göre bir saate kadar

E-Mail üzerinden yazışma desteği

Danışmak istediğiniz konu hakkında sorularınızla birlikte ayrıntılı bilgiyi tarafımıza ulaştırdığınız taktirde en geç 24 saat içerisinde ayrıntılı yazılı cevap desteği veriyoruz.

Second Tab

Are not windows set luckily musical hundred can. Collecting if sympathize middletons be of of reasonably. Horrible so kindness at thoughts exercise no weddings subjects. The mrs gay removed towards journey chapter females offered not. Led distrusts otherwise who may newspaper but. Last he dull am none.
Learn More

Third Tab

Civility vicinity graceful is it at. Improve up at to on mention perhaps raising. Way building not get formerly her peculiar. Up uncommonly prosperous sentiments simplicity acceptance to so. Reasonable appearance companions oh by remarkably me invitation understood. Pursuit elderly ask perhaps all.
Learn More

Danışma ücreti “Avukat Asgari Ücret Tarifesine” göre belirlenir. 

Ücret Türkiye Barolar Birliği’nin Resmi Ödeme Uygulaması olan E-Tahsilat Sistemi Üzerinden Kredi Kartı yada kredi kartı kullanmıyorsanız, banka havalesi kanalı ile ödeme yapılabilmektedir. Ödeme, danışmanlık hizmeti öncesinde başta alınacaktır ve ödeme alınmadan online destek verilememektedir. Ödeme alındıktan sonra sizlerle irtibata geçilecek ve hukuki danışmanlık hizmetinin gerçekleştirileceği tarih ve saat belirlenecektir. Belirlenen tarih ve saatte, tarafınızca hangi sistem seçildiyse o sistem kanalıyla hukuki hizmet karşılıklı olarak başlatılacaktır..

Başvuru ve Randevu için 0532 574 03 83 telefon numarasına gerek sesli gerekse Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Ödemeyi kredi kartı ile taksitli veya peşin olarak Online Ödeme Yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için Visa veya Mastercard linklerine tıklayıp açılacak ekranda ki yönergeyi takip ediniz.

(Ödeme sonrası lütfen ödemenin hangi dosyaya ilişkin olduğu konusunda ofisimizi telefon ya da mail olarak bildirilmesi rica olunur)

ONLİNE AVUKATLIĞIN AVANTAJLARI

Zamandan Tasarruf

Sadece birkaç dakika içerisinde gerek telefon, gerekse bilgisayar üzerinden merak ettiğiniz konuya dair hukuki bilgiye erişirsiniz.

Yol Haritası Belirleme

Destek aldığınız avukatlarımızdan memnun kalmanız durumunda; sürece aynı avukatla devam edebilirsiniz. Bu şekilde yol haritası çıkarabilir, plan oluşturabilirsiniz. 

Güvenli Ödeme

Yapılacak ödemeler; Türkiye Barolar Birliği’nin belirlemiş olduğu güvenli ödeme yöntemi kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
Online Avukatlık 
Desteği
97%
Ofis Ziyareti Ile 
Avukatlık Desteği
78%
Yerinde Avukatlık 
Desteği
38%
istatistikLER ile

ONLİNE AVUKATLIK

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Button envelopephone-handsetmap-markerclock
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram