Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

TANIMA TENFİZ AVUKATI | Gaziantep Avukat Ali Tümbaş

Bu tip bir dava ile ilgilenen avukatlara halk arasında tanıma tenfiz avukatı denmektedir. Tanıma tenfiz avukatı şekli bir yargılama olan boşanmanın tanınması ve tenfizi davasında dava öncesi danışmanlık hizmeti vermekte olup tanıma tenfiz davasında gerekli evrakların usulüne uygun olarak gerekli makamlardan toplanıp toplanmadığını denetlemekte, yön gösterici bir biçimde bilgilendirme yapmakta ve dava öncesi hazırlığın sağlıklı bir biçimde tamamlanması sağlamaktadır.

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram