Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

Tek Celsede (Duruşmada) Boşanma I Aile Hukuku Avukatı Gaziantep

tek celse

Tek cesede boşanmak istiyorum diyen kişiler, eğer ortak iradeye sahip bir şekilde yollarını ayırmayı düşünüyorlarsa, yapmaları gereken anlaşmalı boşanma davası açmalarıdır. Boşanma avukatı danışmanlığında gerçekleşecek anlaşma metni protokolü sayesinde mahkemenin ilk günü eşlerin saatinde ve zamanında mahkemede bulunmaları halinde tek celsede boşanmak istiyorum diyenlerin amaçları yerine gelmiş olacaktır. Anlaşmalı boşanma mahkemede çatışmalara ve karışıklıklara sebep olmadan yerine getirilen boşanmadır. Yani eşler, boşanmanın feri hususları etrafından herhangi bir çatışma yaşamazlar.

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram