Gaziantep Avukat Ali Tümbaş Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı

Tek Taraflı Trafik Kazalarında Tam Kusur ve Destek Tazminatı

    trafik kazalari

 

     Tek taraflı Trafik Kazasından kaynaklı tam kusurlu sürücünün geriye bıraktığı mirasçılar bakımından tam kusura rağmen Destekten Yoksun Kalma Tazminatı yönünden 19.03.2012 tarihinde meydana gelen kaza nedeniyle 26.11.2012 tarihinde açmış olduğumuz dava lehimize karar çıkmış olup karar davalı tarafından temyiz edilmiştir.

     Ancak bu konuda tek taraflı kaza neticesi ölümlü kaza nedeniyle mirasçıların Destek Tazminatı alıp alamayacağı yönünde ki karmaşa karşı oya rağmen oy çokluğu ile 18.10.2016 tarihinde onanmıştır.

       Karar ve Yargıtay kararlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Makalemizi Oylar Mısınız?

Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Soru sormaktan veya yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylarla ilgili avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Gaziantep Avukatlık Ofisimizde, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, iş Davası Avukatı, İdari Dava Avukatı olarak faaliyetlerinin yanında Uzman Arabulucu olarak ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ofisimiz Gaziantep dışında, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa'da da dava takibi yapmaktadır.

© Copyright 2004-2021 
Avukat Ali Tümbaş - Her hakkı saklıdır.
Call Now Buttonenvelopephone-handsetmap-marker
Whatsapp
Avukata Soru Sor
Merhaba.
Hukuki tüm sorularınız için makul bir ücret karşılığı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size konunun uzman avukatı destek verip yol haritanızı çizecektir.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram